
O mnie
Jestem Uczniem Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno- Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku. Od zawsze interesowałem się różnymi pracami manualnymi.
Chętnie wyplatam makramy, tworzę biżuterie oraz prace plastyczne różnymi technikami. Najchętniej sięgam jednak po ołówek i kredki. Uwielbiam mocne i żywe kolory.
W obecnie wykonanych przeze mnie pracach plastycznych dominują szczegóły.
Swoje prace wystawiałem w Klubie Osiedlowym „Bolek i Lolek”, OKSiBP Ośrodku Kultury i Sztuki oraz Bibliotece Publicznej Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie
Interesuję się również muzyką. Uczyłem się gry na keyboardzie i kalimbie. Obecnie w Gdańskim ECEKON uczę się gry na akordeonie a także gram w zespole akordeonowym.
Kolor to to, co daje życie i charakter wszystkiemu
Vincent van Gogh
Współpracuje z
Organizacje i miejsca w którym można było zobaczyć moje obrazy



Zostańmy w kontakcie
Jeśli chcesz być na bieżąco z nowymi projektami, wystawami i zakulisowymi inspiracjami – dołącz do mojej społeczności!



