maciej kajka

Wernisaż w Teatrze Boto

Gorąco zapraszam na wernisaż w Teatrze Boto. Teatr znajduje się w Sopocie na ulicy Monte Casino 54b niedziela 25.01 godzina 17:00. 

Na wernisażu pokaże swoje nowe prace, będzie to okazaja do wspólnego spoktania w pięknym miejscu. 

Nie może cię tam zabraknąć. 

Zapraszam

5 1 vote
Ocena artykułu
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
TomUla
TomUla
5 miesięcy temu

Przepiękny wernisaż w pięknym miejscu z ciekawymi ludźmi z doskonałym menu. Bardzo miłe popołudnie, dziękuję za wspólnie spędzony czas. Gratuluję Maćkowi tak dużej kolekcji obrazów 😘

1
0
Jestem ciekawy twojej opinii, napisz komentarzx