Wernisaż już za nami
Barwne obrazy oraz koncert zespołu akordeonowego, to wszystko co mogliście zobaczyć na wernisażu organizowanym przez ECEKON. Dziękuję wszystkim, którzy przyszli, by wspólnie celebrować ten moment.
Jeśli nie mogliście być z nami tego dnia, mam dobrą wiadomość – moje prace nadal można oglądać w holu przy Aksamitnej 4a.
Zapraszam serdecznie i raz jeszcze dziękuję za Wasze wsparcie!



Super! Fajne pracę, w fajnym miejscu! Warto zobaczyć!