maciej kajka

Wernisaż już za nami

Barwne obrazy oraz koncert zespołu akordeonowego, to wszystko co mogliście zobaczyć na wernisażu organizowanym przez ECEKON. Dziękuję wszystkim, którzy przyszli, by wspólnie celebrować ten moment.

Jeśli nie mogliście być z nami tego dnia, mam dobrą wiadomość – moje prace nadal można oglądać w holu przy Aksamitnej 4a.

Zapraszam serdecznie i raz jeszcze dziękuję za Wasze wsparcie!

 

5 1 vote
Ocena artykułu
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alek
Alek
1 rok temu

Super! Fajne pracę, w fajnym miejscu! Warto zobaczyć!

1
0
Jestem ciekawy twojej opinii, napisz komentarzx